slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow
Od 1. 9. 2022 přijmeme asistenta pedagoga na 20 hodin týdně (0,5 úvazku).. Požadované vzdělání - maturitní zkouška podmínkou

Balónková Evička

Dne 20. května přijela za dětmi Balónková Evička se svými balónky. Děti si užily krásné a překvapivé tvoření z balónků. Program plný balónkových zvířátek, kytiček, motýlků a známých postaviček z pohádek byl zpestřen společným kouzlením, spoustou hádanek a legrace. Balónková Evička musí jít s dobou, takže z balónků tvořila na přání dětí současné postavy akčních hrdinů jako je např. Spiderman či novodobou komiksovou postavičku SpongeBob. Vystoupení Balónkové Evičky bylo veselé, hravé, poutavé i zajímavé. Evička dětem ukázala vše, co lze vytvořit z balónků a bylo to opravdu neuvěřitelné. Všechny děti si odnesly z vystoupení nevšední zážitek a navíc i balónkový dáreček. Děti, pedagogičtí pracovníci a ostatní zaměstnanci školy moc děkují za hezké dopolední vystoupení a všichni věří, že Balónková Evička u nás nebyla naposledy.