slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow
Od 1. 9. 2022 přijmeme asistenta pedagoga na 20 hodin týdně (0,5 úvazku).. Požadované vzdělání - maturitní zkouška podmínkou

Adventní čas v přípravném stupni

Adventní čas se v přípravném stupni nesl v duchu blížících se vánoc. Děti si společně vyrobily papírový řetěz, který rozvěsily na vánoční strom. Ten nám zapůjčila spolu s ozdobičkami jedna z maminek, které moc děkujeme. Dětem se zdobení stromečku moc líbilo. Trénovaly jemnou motoriku při zavěšování ozdob a rozvíjely fantazii při rozmisťování vánoční dekorace. Následující den se všechny děti zúčastnily malého pohoštění v podobě vánočního cukroví a za poslechu koled se jejich zrak upínal k vánočnímu stromku, pod kterým byly umístěny dárky. Dárečky si pak děti během dne rozbalily a radovaly se z nich. Všem dětem, rodičům a zaměstnancům školy přeji pohodové svátky vánoční a úspěšné zahájení nového roku.