slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow
Od 1. 9. 2022 přijmeme asistenta pedagoga na 20 hodin týdně (0,5 úvazku).. Požadované vzdělání - maturitní zkouška podmínkou

Projektový den TĚLO

V pátek dne 02. 10. proběhl v přípravném stupni projektový den s názvem TĚLO. Aktuální téma, které se spojuje i v souvislosti s hygienou, děti velmi zaujalo. V první části dne jsme poznávali lidské tělo z mnoha pohledů. Děti viděly maketu kostry a vnitřních orgánů, kterou jsme si zapůjčili z kabinetu pomůcek. Hravou formou jsme poznali naše smysly, pracovali jsme s pracovními listy, pantomimou hráli hru „Hádej, kdo jsem“. Nakonec jsme si vytvořili lidskou postavu pomocí tlusté permanentní fixy, kterou jsme obkreslovali dětskou postavu.

Ve druhé části dne jsme se seznámili se zvířecím tělem. Poznávali jsme všemi smysly různé druhy zvířat, rozšířili si povědomí o jejich řeči, kde žijí, čím se živí, co pokrývá jejich tělo, jak se jmenují jejich mláďata apod. Nejvíce děti bavilo skládat části těla zvířat z kobercových polyesterových prvků. Projektový den se nám moc líbil.