slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow
Od 1. 9. 2022 přijmeme asistenta pedagoga na 20 hodin týdně (0,5 úvazku).. Požadované vzdělání - maturitní zkouška podmínkou

Dětský den ve speciální třídě 1.B.

31.5. si žáci 1.B. náležitě užili svůj Dětský den….Společně jsme se vydali na procházku parkem na Polabí, v jejíž polovině čekalo na děti překvapení v podobě zmrzliny.V chládku pod stromem se každý s velkou radostí pustil do lízaní a mnohdy byla zmrzlina skutečně všude.S příjemně naplněnými bříšky jsme se ubírali zpět ke škole.Cestou jsme bezpečně zvládli přejít přes přechod na druhou stranu silnice, jeden z žáků si vyzkoušel stisknutí tlačítka a ostatní bedlivě pozorovali až se objeví zelený panáček a budou moci přejít přes silnici.V parku jsme několikrát potkali povoz s koňmi, který vozil zase jiné děti.I to byl pro nás zážitek a velká legrace.Když přestávaly nožky poslouchat, sedly si děti na lavičku a odpočívaly, vždyť celkem ušly cca 3 km a za to si zaslouží velkou pochvalu.