slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow
Od 1. 9. 2022 přijmeme asistenta pedagoga na 20 hodin týdně (0,5 úvazku).. Požadované vzdělání - maturitní zkouška podmínkou

Předvánoční čas v přípravném stupni.

Stromy shodily listí, čas dlouhých večerů nastal a děti v přípravném stupni se začaly těšit na vánoce. A jak jinak dětem zpříjemnit tento čas, než kreativními činnostmi u stolu, na koberci či na školním dvorku. Jedna hodná maminka nás (jako každý rok) velmi potěšila zakoupením vánočního stromku. Děti hned dostaly za domácí úkol, přinést si tři nejoblíbenější vánoční ozdoby. Takže v den, kdy třídy obcházel Milukáš s četem, si děti po jejich odchodu ozdobily vánoční stromek. A jelikož si čert nikoho do pekla neodesl, tak zdobení stromečku probíhalo rychle. U dětí se rozvíjela fantazie a prostorová orientace. Když se na stromku rozsvítila světýlka, v očích dětí se objevila radost z dobře vykonané práce. Hned druhý den se uskutčnil projektový den s názvem: „Zdobíme perníčky“. Děti s chutí a zápalem pro práci perníčky krásně ozdobily. Při zdobení ale převládala touha perníčky ochutnat, takže kapr přišel o ploutev a sněhulák o hrnec na hlavě. Nejvíce se děti ovšem těší na dárečky, které objeví poslední den školy pod stromečkem. Všichni věříme, že byly po celý rok hodné, i když někdy růžky vystrčily. Všech přejeme krásné a poklidné svátky vánoční.

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=“6634364926367479537″]