slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow

Poděkování za finanční prostředky z výtěžku 3. ročníku Dobročinného festu 2018 ve Lhotce

Touto cestou bychom rádi poděkovali Sboru dobrovolných hasičů Lhotka za krásnou možnost být obdarovanou organizací z výtěžku této hezké akce, která se konala 21. 7. 2018. Naše škola dostala úžasnou částku 41 625 Kč.

Naše škola vzdělává žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Snažíme se, aby školní prostředí bylo pro děti příjemné, bezpečné a inspirativní. Aby v něm nacházely nejen prostor pro učení a vzdělávání, ale i místo pro relaxaci a odpočinek. Proto jsme krásnou částku, která nám byla věnována, využily na dokončení zahrady, respektive na vybudování herního prostoru pro naše žáky. Tyto herní prvky byly zakoupeny právě z darovaných finančních prostředků.

Zahradu mohou děti využívat od tohoto podzimu, kdy byly prvky instalovány. Využívají jej nejen v čase relaxace v dopoledních hodinách, ale jsou využity i odpoledne dětmi ve školní družině.

Byli jsme rádi přizváni k tak pěkné akci a za získané finanční prostředky ještě jednou děkujeme.

 

Za kolektiv ZŠ se speciálními třídami Mělník a naše žáky

MgA.Mgr. Kateřina Laloušková, ředitelka školy