slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow

Karneval v přípravném stupni

Karneval v maskách je každoroční tradiční akce v přípravném stupni, tudíž i letos si nemohly děti tuto slavnost nechat ujít. Tentokrát se tato činnost musela o pár týdnů posunout a to jednak z důvodu jarních týdenních prázdnin a dalším faktorem byla vysoká nemocnost dětí. Přesto jsme se ke konci března sešli v takovém počtu, aby tato radostná událost mohla nastartovat jedno krásné slunečné ráno. Již s první maskou ve dveřích začala hrát zvesela hudba a bojovník v kostýmu filmového hrdiny počal tancovat na koberci. Atmosféra se změnila s příchodem něžné a milé princezny, která si s tancem dávala na ča s a raději si začala vybarvovat obrázek pohádkové postavy ležící na stole. Představitelka Červené Karkulky, která se objevila z čista jasna na chodbě, si to zavítala mezi své vrstevníky a přidala se k nim svým veselým tancem. Celkovou atmosféru umocnil skákající zelený žabák. Děti v maskách vydržely tancovat necelou půl hodinu, ale za mě a paní asistentku se domnívám, že si karneval plně užily. A co říct ke konci líčení tohoto dne? Poděkovat bychom chtěli hlavně rodičům za hezké a vkusné masky, ale především dětem, bez kterých by se tento rej masek nemohl uskutečnit. S potěšením můžeme oznámit, že se těšíme na další ročník této zavedené a úspě&scaro n;n&eacu te; akce v přípravném stupni.