slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow
Od 1. 9. 2022 přijmeme asistenta pedagoga na 20 hodin týdně (0,5 úvazku).. Požadované vzdělání - maturitní zkouška podmínkou

Narozeniny v přípravném stupni

Oslava narozenin dětí je vždy významným dnem převážně pro děti, které v ten den slaví, ale i pro rodiče a pedagogy. A jelikož děti tráví v přípravném stupni první polovinu jejich všedního dne, tak pedagog i asistent pedagoga se snaží tyto chvilky dětem všelijak zpříjemnit. A o to více by měl být den veselejší a šťastnější, když se jedná o den narozeninový. Hned ráno se u dveří vedle fotografie dítěte, které v ten den slaví své narozeniny, objeví piktogram narozeninového dortu se svíčkou. Oslavenec si tak uvědomí, že se děje něco neobvyklého. Vyzdobený stůl zkrášlen barevnými konfetami, napovídá o tom, že právě toto m&i acute;st o je určeno pro oslavence. Ten má zde připravenu vždy nějakou tu dobrotu, kterou maminka v den narozenin donese v originál balení do třídy. Na dobrůtce si rády pochutnají i ostatní děti, které oslavenci popřejí vše nejlepší a hodně štěstí a zdraví do dalších let. Poté následuje den plný písniček a tancování, při kterém se všechny děti usmívají a užívají si den spolu s oslavencem.