slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow
Od 1. 9. 2022 přijmeme asistenta pedagoga na 20 hodin týdně (0,5 úvazku).. Požadované vzdělání - maturitní zkouška podmínkou

Vánoční tradice v přípravném stupni

Svátky vánoční jsou již za námi, přesto by byla velká škoda, neohlédnout se zpět a tyto dny si připomenout. V přípravném stupni již začátkem prosince děti začaly zdobit perníčky připravenou polevou, která v rámci experimentu krásně ztuhla za oknem. Za občasného ujídání se dětem zdobení moc líbilo a výsledkem byly krásně nazdobené perníčky.

Další příležitostí ke zdobení byl vánoční stromek na Náměstí Míru. Zakoupené polystyrenové koule byly vhodnými ozdobami pro tento stromek. Děti na koule nalepily vločky, nazdobily kořením a nakonec ovázaly stuhou. Poté jsme se všichni vydali za přítomnosti rodičů na náměstí, kde jsme koule zavěsili na stromek.

Tradici Tří králů jsme si připomenuli projektem, kdy jsme v tento den vyráběli tříkrálové koruny. Děti se pak vydaly do třídy I.A, kde paní učitelka zahrála na klavír a společně jsme si zazpívali písničky významné pro tento den.