slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow
Od 1. 9. 2022 přijmeme asistenta pedagoga na 20 hodin týdně (0,5 úvazku).. Požadované vzdělání - maturitní zkouška podmínkou

Prosinec ve škole

Po mikulášské nadílce jsme si užívali adventní čas, vyráběli na vánoční jarmark do muzea i do školy, a také jsme jarmark i výstavu uskutečnili. Dvakrát se vyšší ročníky účastnily preventivních programů městské policie, všichni pak měli možnost zúčastnit se hudební dílny, malého koncertu profesionálních hudebníků, a tak trošku jinak si hudbu užít. Nejmenší děti v přípravné třídě a v přípravném stupni se pak mohly radovat z nových hraček a naopak všichni jsme se snažili udělat radost jinde, třeba opuštěným psům a kočkám v mělnickém útulku. Nasbírané krmení, podestýlku apod. jsme ještě před Vánocemi předali v útulku, kde jsou vděční za jakoukoli pomoc. V posledním týdnu si každá třída udělala svou malou besídku s pohádkou a třeba i s dobrým cukrovím.

Přejeme Vám pevné zdraví a vše dobré v roce 2017!