slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow
Od 1. 9. 2022 přijmeme asistenta pedagoga na 20 hodin týdně (0,5 úvazku).. Požadované vzdělání - maturitní zkouška podmínkou

Hrajeme fair play

Olympiáda žáků ZŠ praktických

24. a 25. září 2015 se u nás ve škole konala Olympiáda žáků ZŠ praktických – Hrajeme fair play. Byla to dvoudenní akce s přespáním u nás ve škole. Pozvali  jsme kamarády ze ZŠ praktické v Byškovicích a ze ZŠ praktické v Kralupech nad Vltavou. Z každé školy soutěžilo 8 členné smíšené družstvo. Klání se uskutečnilo  ve stolním tenise, šipkách, florbalu, vybíjené  a  atletických disciplínách. Ve čtvrtek večer jsme měli možnost  pobavit se s kamarády a společně sledovat film. Nejen jsme sportovali, ale také jsme  si v pátek dopoledne prohlédli historické centrum Mělníka a navštívili mělnickou studnu. Všichni jsme si odnesli pěknou cenu.

Na prvním místě se umístilo družstvo ze ZŠ praktické Mělník, na druhém místě družstvo ze ZŠ praktické Byškovice a na třetím místě družstvo ze ZŠ Kralupy nad Vltavou.

Olympiáda byla financována pomocí dotace od zřizovatele a také nám významně  přispěli sponzoři – JR Stavební s.r.o. , Kuchař Fíďa, s.r.o. a Autodoprava Petr Dvorný s. r.o.

[cycloneslider id=“sponzor“]

Všem moc děkujeme.

[shashin type=“albumphotos“ id=“40″ size=“small“ crop=“y“ columns=“4″ caption=“y“ order=“date“ position=“center“]