slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow

Poděkování

Děkujeme organizátorkám – studentkám mělnického gymnázia Anně Viktorinové a Lucii Špytkové za přípravu Charitativního běhu, který se konal v sobotu 6. 6. 2015 v Hostíně u Mělníka. Během krásného odpoledne v Hostínském parku se běžel nejen charitativní běh, ale také se konal dětský den a dražila se  májka. Výtěžek z akce byl věnován na podporu naší školy.

Děkujeme také všem lidem, kteří přišli svým příspěvkem a sportovním výkonem podpořit naši školu, přesně tedy děti ze Základní školy speciální. Peníze budou věnovány na canisterapii  pro těžce postižené žáky naší školy a také na didaktické pomůcky.

Moc děkujeme!

 

Fotografie z Hostinské akce Pomůžu, protože můžu

[shashin type=“albumphotos“ id=“36″ size=“small“ crop=“y“ columns=“4″ caption=“y“ order=“date“ position=“center“]