slider 3 1200x450
slider 3 1200x450
zspas
slider_5-1200x450
Shadow

Jarní projektové dny

projekty_jaro_2015 (3)

Na jaře se v naší škole uskutečnilo několik projektových dní. 19.3. jsme oslavili „Den vody“. Žáci se v průběhu projektu dozvěděli mnoho zajímavých informací.Navštívili mělnickou studnu, což byl pro většinu žáků výjimečný zážitek. 1. 4. se třída 7.A pod vedením paní učitelky třídní seznámila v rámci projektového dne „Velikonoce – svátky jara“ s velikonočními zvyky a tradicemi. 21. 4. 2015 se třída 9. A (6.+9.ročník) věnovala projektu “ Pálení čarodějnic“ – Noc čarodějnic, Filipojakubská noc. Źáci společně s panem učitelem třídním věnovali svou pozornost významu tohoto svátku jak v minulosti tak dnes. Vyvrcholením projektu bylo vytvoření 3 krásných čarodějnic, které nyní zdobí vchod do naší školy. Zatím posledním školním projektem byla oslava „Dne Země“, kdy se žáci věnovali zejména recyklaci odpadu a také poznáváním jednotlivých světadílů, z čehož si všechny třídní kolektivy připravily prezentaci pro kamarády. Projekt „Den Země“ probíhal i ve třídách v budově v Cukrovarské ulici, kde se žáci pod vedením svých pedagogů věnovali třídění a recyklaci odpadu.

[shashin type=“albumphotos“ id=“20″ size=“small“ crop=“y“ columns=“4″ caption=“y“ order=“date“ position=“center“]